Doll Prague 2013 – výstava autorských panenek

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 10

 1. nikusikba napsal:

  Nádherné, byť tam tak naozaj! Veľmi mi padla do oka Nastenka a zrzavá dvojčátka, ale všetky sú naprosto úžasné.

 2. Šavrda napsal:

  Rení! No mě spadla brada! To je taková krása! Ty myšky jsou fantastické! A o panenkách ani nemluvím. Nastěnka je boží! 🙂

  Ale už se nemohu dočkat té, která si získala tvé srdce! 🙂  také by se mi líbilo vlastnit autorskou panenku! 🙂

 3. nikusikba napsal:

  Teraz som dopozerala celú galériu, muselo to byť úžasné, vidieť tie skvosty naživo aj spolu s autormi a môcť sa s nimi porozprávať….ach…ďakujem, že si nám túto nádheru priniesla aspoň prostredníctvom skvelých fotiek.

 4. Eva napsal:

  Musím poděkovat za krásnou podívanou, je to opravdu nádhera a pro ty, kteří měli to štěstí se na výstavu podívat, to byl určitě zážitek. Nejvíc se mi líbí ta zamyšlená slečna v kloboučku, ale jak jsem si všimla těch detailů – květinky na šatech ap., prostě umělecká díla, je to dokonalé.

 5. Izabella napsal:

  Páni! Teraz v tomto článku si vybraôa tie najkrajšie fotografie, neviem sa dočkať na galériu! Hneď sa idem pozrieť!! Krásne, naozaj brilantné 🙂 LUXUS!

 6. Eďa napsal:

  Opět jsem se pokochala, toho není nikdy dost 🙂 Myslím, že na fotky z této výstavy budu koukat hodně často.

 7. ZdenkaS napsal:

  Já jsem byla ohromena na třikrát. Poprvé v sobotu, pak jsem se vrátila na výstavu v neděli odpoledne a po třetí při prohlížení těchto nádherných fotografií. Sedím u nich už celou dobu a vzpomínám, co jsem viděla, co mně uniklo, ale ty nádherné detaily jsou tady. Občas už mi přijde, že některá panenka jakoby mrkla nebo se pohnula. Děkuju všem zúčastněným za milou společnost a už se moc těším, jaká bude ta vyvolená panenka.

 8. To je nádhery, bude mi ještě dlouho trvat než si tvoje úžasný fotky pořádně prohlédnu, pořád se k nim vracím. Páni tohle musel být nádherný zážitek, vidět tu krásu na vlastní oči.Královnička v zelených šatech a korunkou je úžasná.

 9. To je nádhery, bude mi ještě dlouho trvat než si tvoje úžasný fotky pořádně prohlédnu, pořád se k nim vracím. Páni tohle musel být neuvěřitelně krásný zážitek.Královnička v zelených šatech a korunkou je úžasná.

 10. Silkmilk napsal:

  Krásná výstava, mě nejvíc zaujala geisha a pak tři dámy, které jsou hned po kuchyňce a pečivu. Taky zrzavá holčička ála Pipi punčochatá 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *