O autorce

Vítám Vás na mém blogu o panenkách a nejdříve bych Vás ráda seznámila s tím, kdo je to Cherryn. 🙂

Cherryn je má internetová identita tak dlouho, že už si nepamatuji od kdy to je!
Mé jméno je Renáta a panenky jsou doslova mým druhým světem. Miluji celý ten kolotoč okolo sběratelských panenek, přes módu, fotografie, malování, tvoření, navrhování, šití a tak dále… Jsem tvor neposedný a když se mi zrodí první myšlenka v hlavě, tak neodejde dokud to neskončí nějakým tvořením a fotografií výsledku. Podpis Cherryn také najdete ve vodoznaku na mých fotografiích a také ve spojení Cherryn for dolls na vizitkách či na razítku.

Existují však dvě věci, které mi stále vstupují do realizací myšlenek a to je má milovaná rodina s neúprosným časem 🙂

Blog o panenkách jsem začala psát v polovině roku 2011 a s tím, že se budu seznamovat nejen já sama s různými panenkami, ale že se budu snažit to vše sdílet s Vámi. Díky Vám, čtenářům mého blogu, se blog rozrůstal a vzkvétal, až jsem se rozhodla, na jaře roku 2016, že ušijeme blogu nový outfit 🙂

V momentě kdy toto rozhodnutí padlo, tak jsem věděla, že blog musí dostat i nové logo a jeho realizaci jsem svěřila do rukou umělce Asano Art. Věřím, že poznáte, které panenky se dostaly na výsluní tohoto blogu.

Velké díky patří mému manželovi, který mě v tomto světě panenek podporuje a připravil všechna data, šablony a celé to potřebné a nutné, k novému vzhledu Panenkománie!

…. a já jen doufám, že se sem stále budete rádi vracet 🙂

 

9e8f86972a_82839679_o2