Minifee Chloe – podzimní barvy

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 22

 1. jitacopi napsal:

  Nádherné fotky, co víc k tomu říct. Úžasně jsem se pokochala, Chloe je jako živá.

 2. Eva napsal:

  Krásné podzimní dovádění Chloe, fotky jsou opravdu nádherné. Ten sluníčkový podzimní den z nich přímo dýchá.

 3. inka napsal:

  Chloe je úžasná a ty ještě úžasnější, protože ty fotky jsou výstavní. Já díky panenkám mám ráda i zimu, protože mě vloni bavilo fotit ve sněhu, ale jak píšeš… je to teď moc špatný se světlem.

 4. Šavrda napsal:

  Rení, teda ta je nádherná! Líbí se mi v těch modrých očí, ale se zelenými je to ještě mnohem lepší! A ty dlouhé zrzavé vlásky! No ta je nádherná! A jak si to listí užívá! Mimochodem, donesla jsi si domu moc pěknou dekoraci. 🙂

 5. Chloe je opravdová kráska. Je jedno co má na hlavě a na sobě a jaké má  oči. Vždy je úžasná. Navíc, vždy z každého úhlu je jiná a lavička je šikovná 🙂  🙂

 6. Blanule napsal:

  Milá Renčo, tohle já právě miluji, když je brzo tma a ráda do tmy i vstávám, mám ráda podzim, ovšem zimu přímo zbožňuji, večerními procházkami když je sníh a on stříbrně svítí,jsem přímo posedlá. Já naopak díky panenkám začínám oceňovat jaro a léto, které jinak  moc nemusím, protože mohu nafotit krásné fotky.

  Tvé fotečky jsou opět krásné, moc to Chloe sluší, tahle barva vlasů se mi strašně líbí, a se zelenými kukadly je úplně perfektní:-)

  • Panenkománie napsal:

   Díky Blani a přesně takové pocity ze zimy mám když jsem na dovolené na horách, sedím u horké kávy, koukám ven a čekají na mě třeba lyže…. a neslyším neustále "mamíííí… mamííííí… mama.. mama…" 🙂 jsem hrozná, ale zimu mám ráda jen do Vánoc, pak už bych ráda jaro 🙂

 7. Nádherný podzimní fotky a  Chloe je překrásná.

 8. edibjd napsal:

  Přenádherné fotky… ty barvičky… krása!

 9. Blanule napsal:

  Synátor se naštěstí pomamil, takže již teď každý den vyhlíží sníh, a je to veliký chodec, takže jsme na ty procházky chodili spolu, nafasovali jsme autovesty a vyrazili. Nyní čekám, jak se bude zima líbit Stelli, ale vypadá to dobře:-)

  Na lyže se snad tento rok také konečně dostaneme, ale brusle já ještě radši.

 10. Silkmilk napsal:

  Chloe je na fotkách jako podzimní královna nebo víla, sama má barvu vlasů jako podzimní listí, super fotky 🙂

 11. Nicole napsal:

  Popravdě prolézám článek po článku,čtvrt dne pryč a stále se nemohu odtrhnout ! Jsem uchvácena =) Vybrala jste si nádherný koníček =)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *