Tonner Doll – Jon v nové dredové paruce

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 21

 1. Mary napsal:

  Jon nová parochňa pristane. Nový outfit je taktiež prekrásny, najmä sukňa sa mi veľmi páči. Fotka s Emmou je krásna, Emme retro štýl tiež pristane:-)

  • Panenkománie napsal:

   Děkuji Mary, sukně je prakticky celá šitá na overlocku, takže se dalo využít toho zakončení a řasení. Emma mi přijde spokojená v růžové, jen jsem ji slíbila nové šaty k paruce 🙂

 2. Nikky napsal:

  Úžasne si ju doladila, je perfektná! Krásne zdobenie, ktorého je tak akurát. Rozdiel v Tonnerkách je obdivuhodný, ten ma až zarazil.

  • Panenkománie napsal:

   Děkuji Nikky, já jsem ráda že se Tonnerovic 🙂 dílna pusitla i jiným směrem a má tuto novou tvář DejaVu, řekla bych že s ní má obrovský úspěch. Jon je klasická fashion panenka a ty jsou sále moje srdcovka.

 3. Ta paruka Jon hrozne slusi.  A celkove ta barevna kombinace je uchvatna.  Ovsem Emmma…  Aaaaach.

 4. Monika napsal:

  Krásné oblečení i paruka,moc ji to sluší:-)

 5. edibjd napsal:

  Óóó. nádhera, od vlasů po sukni. Tohle tělo je k focení jak dělané.

 6. viky napsal:

  Pěkné fotečky, Jon to moc sluší 🙂

  Dost mi připadá jako mexičanka 😀

 7. Šárka napsal:

  Rení ta paruka nemá chybu! 🙂 Je nádherná! 🙂

  A to oblečení je fantastické!!!!!! 🙂

  A moc se mi líbí, jak jsi holky vyfotila společně, tak velké kontrasty a přesto jak se k sobě hodí, že jo? 🙂 A ta růžová paruka je náááádhernáááá! 🙂

  • Panenkománie napsal:

   Děkuji Šárko, už delší dobu jsem je chtěla spolu vyfotit, tak jsem ráda že aspoň pár fotek mám. Růžová paruka byla původně pro Monsterku, Emmě jsem ji dala jen z legrace, že má růžové oblečení a už ji zůstala :-)))

  • Katka napsal:

   Nádhera, Jon to moc sluší, opět se ti povedla, doladěná do puntíku. A Emma v růžovém je super, ta růžová jí ke světlé pleti pasuje skvěle, taková víla. Tyhle společné fotky jsou pastva pro oči!

 8. Violetta napsal:

  Dobrý den. 🙂 Chci se zeptat – doma mám Viperine & Honey (MH) stejně jako vy. 🙂  Jenže u Viperine mám problém s tím, jak jí umýt vlasy + dávat pozor na ty hady + jak nezničit ty růžové, nakroucené prameny. 🙁 S Honey zase mám problém, že se jí zašmodrchávají kudrlinky, vlasy drží divně, nevím jak ji vykoupat a učesat a má tuhé klouby! :'(( Prosím poraďte! S.O.S.! Děkujii .. 🙂

  • Panenkománie napsal:

   Violetto, umýt vlasy, to znamená že je musíš znovu nastylovat. Většinou po vysušení stačí ty prameny natočit stylingem. Vezme se pramen, nanese se po celé délce styling a natočí na nějakou tužku nebo fix nebo brčko, počká se až to zaschne a pak se opatrně natočený pramen sundá. Co se týče Honey, tam je každá rada drahá, je to tak brutálně natočené, že to i rozčesat je náročné a netuším zdali to jde třeba narovnat přelitím horké vody.

  • Violetta napsal:

   Eeh styling má být co? :O A to s Honey, … Nechápu … Nechcete udělat článek "Péče o panenky"? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *