BJD Kaye Wiggs – vánoční outfit pro Laryssu

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 8

 1. Šárka napsal:

  Ahoj Rení! 🙂

  Povím ti, že je to fantastické! Čepička jako žabička mne absolutně nadchla, ta by se líbila mé Noriko, neb ona miluje žáby! 😀

  Šaty jsou fantastické, líbí se mi barvy, neb já zelenou zbožňuji! 🙂

  No a fotky, to je zase fantazie. 🙂

 2. Eva napsal:

  Jedním slovem – paráda. Moje milované puntíky, k tomu krásná zelená a panenka, co vypadá naprosto stejně jako moje neteřinka. Ta má ale tmavé vlásky. Fotečky jsou báječné. Moc se mi líbí ta krajka. Zajímavý je i ten účes s copánky. A postup vyhotovení oufitu mě taky pobavil. Někdy se to tak semele, že člověk začne od konce, ale výsledek opravdu stojí za to. No jo, je to model přímo na tělo.

 3. Nikky napsal:

  Naprosto dokonalé! Už keď som si čítala, že čapička ako žabička som sa tešila na fotky a že ma samozrejme nesklamali. Majiteľka musela mať ohromnú radosť. Celý kompletík je dokonalý!

 4. Mary napsal:

  Laryssa je v tomto outfite proste na "zjedenie".:D Rozkošné malé dievčatko. Mňa čiapočka/žabička zaujala už vo vianočnom článku. Kombinácia zelenej na doplnkoch a hnedo-zelený šiat je dokonalá. Milujem tento typ šiat, určite sa aj nová majiteľka potešila celému outfitu:-)

 5. Katka napsal:

  Moc jí to sluší. Laryssa je taková krásná pusinka, jako živá. Líbí se mi ty šatičky, ta kombinace puntíků, nádhera. Majitelka musí být nadšená!

 6. edibjd napsal:

  Reni, už jsem fotky očumovala na fcb, jsou dokonalé. Šaty miluju stejně jako tuhle panenku, v této paruce a s TOUTO ČEPICÍ. Ta je prostě neuvěřitelně boží 🙂

 7. Klára napsal:

  Dobrý den,

  dcera miluje vse zabí. Saty i cepice jsou nadherne. ty saty bych brala i ve velkem 🙂 . Prosim je mozne od vas panenku s obleckem nebo aspon oblecek zakoupit?

  • Panenkománie napsal:

   Kláro, panenky občas prodávám, opravdu jen když musím a navíc tuto mám jen jednu od toho autora, což znamená že to bude hodně silná stálice 🙂 Oblečení občas prodám, je to spíše podle času, jak vše zvládám, ale stabilně zatím nemůžu slibovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *