Výstava sběratelských panenek v Praze

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. Silkmilkdolls napsal:

  Můj komentík se sice netýká tohoto článku, ale tvého nového blogu, který je velmi hezký. Každý z nás se potřebuje čas od času někam pohnout a tvůj čas nastal teď. Taky mě otravují ty reklamy, které na Blog.cz vyskakují, ale jsou daní za bezplatné používání. Už jsem se přihlásila k odběru novinek, abych mohla jukat na tvé nové kousky a další novinky. Přestože třeba nekomentuji články, tak každý z tvých nových článku čtu. Přeji Ti hodně štěstí. Silkmilk/ Lucka

  • Panenkománie napsal:

   Lucko, moc Ti děkuji za komentář, Tobě píšu svůj první komentář na novém blogu 🙂 snad projde 🙂 Uvažovala jsem také nad variantou, že si prostě na blogu zaplatím nějakou tu lepší službu, ale vložil se do toho můj manžel a trochu jsme tomu dali jiný směr. Bohužel tyto věci nejsou ani tak zdarma, ale já jsem ráda že se to nějak dořešilo.

 2. Edita napsal:

  Ahojky, mrzí mne, že se nedostanu do Prahy na výstavu. Bude určitě kouzelná :o))) Ale na tvůj nový blog se moc těším a jsem ráda, že třeba návody zůstavají :o))) Blog vypadá krásně a jistě bude k tvé spokojenosti :o)))

  • Panenkománie napsal:

   Editko, děkuji a mě moc mrzí, že se neuvidíme na výstavě 🙁 Doufám, že bude dost času i fotit, trošku se toho bojím, že nebude moc času vše zvládnout v jeden den, nechám se sama překvapit jak to celé bude probíhat, je to poprvé v tak velkém podání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *