Monster High – Mouscedes po přemalbě…

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 16

 1. Mary napsal:

  Sú obe prekrásne. Ružová so šedou je dokonale ladiaca kombinácia dvoch farieb.:-) Nádherne si ich obe spravila. Viac sa mi páči tá s trblietkami pod očami.:-) Overal a svetrík je tiež super. Gauč šperkovnicu mám tiež, ale táto Tvoja v Shabby chic štýle sa mi tiež veľmi páči.:-) Krásne fotky!:-)

  • Panenkománie napsal:

   Mary děkuji a víš že mi se také více líbí ta s těmi třpytkami 🙂 jsem prostě „straka“, mám rád avše třpytivé, blýskavé a lesklé 🙂 ale na druhou stranu ta druhá je konečně úplně jiná než většina mých monsterek, tak si to místo obhájila.

 2. Růža napsal:

  Tyhle MH neznám, jejich přemalba se mi moc líbí i to, jak jsou oblečené. Sedačka – šperkovnice jim krásně ladí barevně i velikostí.:-)

  • Panenkománie napsal:

   Růžo, já se také občas divím jaké že to monsterky už jsou a tyto myšky mě fakt chytly a jak nějakouo uvidím v obchodě, tak si asi pořídím ještě jednu 🙂

 3. Ivana napsal:

  Reni, jsou kouzelné. Já MH nehromadím, nemůžu jim nějak přijít na chuť kvůli těm divným tělíčkům. Ale čeníšky mají krásné a přemalba nemá chybičku!

  • Panenkománie napsal:

   Děkuji, mi to ze začátku také trvalo než jsem si zvykla na tak drobná tělíčka a nakonec na ně i šiju, což jsem si prvně říkala, že jen blázen by na ně něco šil 🙂

 4. Katka napsal:

  Obě jsou krásně přemalované, také se mi líbí tato kombinace růžové a šedé. Barva vlásků je to, co mě u MH „bere“, mají všechny možné barvy, to mě strašně baví.

 5. Edita napsal:

  chápu, že jedna je málo :o)))) Možná i dvě jsou málo :o))))) Umím si představit, že namaluješ další myší princeznu – do třetice. Jsou nádherné! Když si koupím myšku – přemaluješ mi ji taky???

 6. Nikky napsal:

  Renka, opäť skláňam klobúk pred tvojim umením. Obe sú prekrásne a prekrásne urobené 🙂 Tá bezzúbková na mňa pôsobí trošku smutne, ale stále prekrásne 🙂

  • Panenkománie napsal:

   Nikky děkuji moc! Ano bez těch zoubků působí smutně, ale mi přijde i tak zvláštně smutná i s těmi zoubky. To je asi to, co mě na nich tak přitahuje, že mají takový zvláštní výraz.

 7. Michaela napsal:

  Obě panenky jsou překrásné a šperkovnice k nim úžasně barevně ladí 🙂

 8. Šárka napsal:

  Rení, oči od nich nemohu odtrhnout! Obě dvě jsou nádherné! A ty jejich růžové vlásky! Já to pořád říkám, že šedá a růžová spolu dokonale ladí! 😉
  Obě dvě jsou překrásné! U té napravo (v bílých šatech) se mi šíleně moc líbí její zoubky! Je taková roztomiloučká! 🙂
  Rení, fakt, klobouk dolů! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *