Momentky z malé výstavy "Dnes úřadují panenky"

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 24

 1. Nikky napsal:

  Úžasné Reni 🙂 Toto vidieť na vlastné oči, tak sa asi zbláznim. Tá galantéria je dokonalá, ale aj všetko ostatné a Erika medzi tými dievčatkami je aj tak najlepšia 🙂

 2. Eďa napsal:

  Daniela je prostě boží! 😀 Krásná výstava překrásných panenek a světa miniatur. Erika je skvělá, že holčičky tak zvládla. Škoda, že není víc fotek, ale je jasné, že na focení nebyl čas. Ale tož eště bych se aj pokochala, no 🙂

  • Panenkománie napsal:

   Eďi, děkujeme, bylo to opravdu krásné a takové uhlazené 🙂 Daniela je prostě jedinečná panenka a trochu mě mrzí že není v mé sbírce :-)) S tím focením to bylo složité pro mě, nebylo mi nejlíp a nezvládla jsem toho tolik najednou a stále jsem lovila někde kapesníky 🙂

 3. Růža napsal:

  Reni, dík za zprostředkování výstavy. Panenky jsou nádherné a nejvíc mě dostala Erika svými miniaturami, nepřestávám obdivovat její šikovnost.:-)

  • Panenkománie napsal:

   Růžo, Erika nás všechny dostala, to je totiž taková nádhera v jedné krabičce, jak bych to jednoduše popsala. Člověk než si prohlídne všechny ty detaily.

 4. Jana Edrová napsal:

  To je nádherná výstava.Kromě dokonalých miniatur Eriky mě také hodně mě zaujaly ty předělané monsterky,fakt klobouk dolů !

 5. Šárka napsal:

  Rení, to jsou krásné fotky. 🙂

  Strašně moc se mi líbí, jak jsou děti soustředěné na paní Eriku a její tvoření. 🙂

  Paní Eriku a její ruce obdivuji už strašně moc dlouho. 🙂

  Cokoliv vyrobí, nad tím já vždy šíleně žasnu. 🙂

  Tvoje panenky ve spodním prádle jsou krásné. Moc se mi líbí, jak jsi je naaranžovala. 🙂

  Předělané Monsterky jsou fantastické! 🙂

  A ani se ti nedivím, že jsi se do Daniely zamilovala, je taaaaaak roztomilá a krásná. 🙂

  • Panenkománie napsal:

   Šárko, ty holčičky byly úchvatné, já jsem jimi byla obklopena asi dvacet minut, kdy jsme přezouvaly panenky, nechávala jsem je si sáhnout na BJD panenky a na oči a prostě vše co je zajímalo a musím říci, že i na ten jejich věk, to bylo dobře zvladatelné 🙂 ovšem nejvíce je pak zaujal ten malý foťáček od panenek, který po zmáčknutí blikne :-)) akce na další půlhodinu než se vystřídaly 🙂

   No a Daniela, to je prostě láska 🙂

 6. Katka napsal:

  Moc pěkná výstava, ta galanterie je nádherná a cukrárna taky, Erika je opravdu moc šikovná. Z panenek se mi nejvíc líbí ty tvoje v prádélku, ty se mi snad nikdy neokoukají.

 7. Eva napsal:

  To byla nádherná výstava a Erika je opravdu úžasná. A přidávám se k Šárce, taky se mi nejvíce líbí Tvé panenky ve spodním prádelku na pohovce.

 8. Babakat napsal:

  Renato, jak se mohlo stát, že mi tahle akce ušla? Erika je prostě borec a tvoje panenky jsou nádherné.

 9. Edita napsal:

  Krásné :o) krásné!!!

  Moc se vám to povedlo :o)))

 10. Nádhera  a  krásná podívaná.

 11. Mary napsal:

  Rozhodne bolo na čo kukať.:-D Krása a dokonalosť, inak sa to nedá popísať.:-) Najviac sa mi páčia Fashion a BJD bábiky, ale aj samozrejme aj niektoré prerobené Monsterky. Erika je proste nesmierne šikovná a talentovaná, milujem jej diorámy a všetky výtvory. A Tvoje dokonalé kočky v úžasnom spodnom prádle sú proste na nezaplatenie.;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *