Monster High – Venus OOAK jako poděkování…

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 12

 1. Nicole napsal:

  To je nádhera! Do posledního detailu. Chválím celkový vzhled panenky. Malba je úžasná, nemám slov. Máte zlaté ručičky! 🙂

 2. Růža napsal:

  Je nádherná, přemalba se mi moc líbí a má supr outfit.

  • Panenkománie napsal:

   Růžo děkuji, já jsem ráda že jsem na toto oblečení narazila, protože já spíše umím ty romantické věci šít, bundy aby takto vypadaly mi fakt nejdou 🙂

 3. Mary napsal:

  Opäť dokonalá úprava Monsterky. Venus ožiia. Už nie je len obyčajnou hračkou. Najviac na nej milujem jej fialové očká. Krásny outfit. Pani Nikol sa iste veľmi poteší.:-)

  • Panenkománie napsal:

   Mary děkuji moc! Paní Nikol ji snad dnes bude mít doma, ale už mi psala jak je nadšená, obzvláště když to vůbec nečekal, neskutečně mě to potěšilo!

 4. Katka napsal:

  Krásná přemalba, jako vždy. Fialová očka jsou kouzelná, řasy z ní udělaly luxusní panenku, k tomu krásný obleček… prostě nádherná panenka!

 5. Nikky napsal:

  Renička, tá je úžasná. Tie oči vyzerajú ako sklenené a majú úžasný efekt. Nádherne si ju aj obliekla. Fakt luxus 🙂

 6. Nikola napsal:

  Jako hrdá nová majitelka této nádherné panenky musím říct, že ve skutečnosti je ještě mnohem krásnější 🙂 A já za ní moc moc děkuji.

  • Panenkománie napsal:

   Nikol, já jsem tak ráda, že jsem Vás potěšila, protože díky darovaným panenkám jste potěšila několik holčiček v družině a v první řadě mne! Vyzkoušela jsem si něco, do čeho jsem se bála pustit, tedy odlepidlování 🙂 Rozjela se mi opět monsterčí fantazie a navíc mám doma krásnou Clawdeen, kterou si opravdu ráda nechám 🙂 Synovi se strašně líbí Frankie, tak je také prozatím na poličce, zbytek čeká na svou šanci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *