Blythe Dolls – rezavá princezna V-Smash

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. Růža napsal:

  Noru a její krásné panenky jsem poznala na FB ještě před založením skupinky. Tvoje pocity moc dobře znám, byla jsem těmi panenkami okouzlená. Poprosila jsem ji, aby mi jednu panenku koupila. Mám fake z Ali, ale Nora mi při výběru radila. No u jedné nezůstalo. Od Nory mám udělanou přemalbu Icy, je to Anetka. Byla jsem nadšená, když jsem si mohla prohlédnout z blízka krásnou malbu její tvářičky, má i malinkaté nosní dírky.
  Tvoje panenka je nádherná a její fotky v zrcadle jsou jedinečné, už jsem měla možnost obdivovat je na FB. Jsem zvědavá pro jaké jméno se rozhodneš.

  • Panenkománie napsal:

   Růženko, já už jsem si kolikrát říkala, že jsem to snad ani neměla zjistit, vidět, zažít :-)… protože mě okouzlily neskutečně a přitom já většinou dávám přednost těm dospělejším tvářím.
   Děkuji moc za pochvalu, stále více se přikláním k Rozince, ale občas mi tam naskočí i Veverka a obávám se, že tyto moje holčičky budou mít prostě dvě křestní jména, protože další v pořadí je Žabička a už ji doma říkáme Mášo 🙂

 2. Mary napsal:

  Tá je zlatučká. Prekrásna premena. Najviac sa mi páči fotka, kde má privreté očká.:-) Niečo o Nore a Andy poznám od Ruženky, ale díky za odkazy, dala som si ich na odber na Facebooku. Sú to obe šikovné dievčatá.:-)

 3. Ivana napsal:

  Ten obličejík vážně nemá chybičku. A zoubky mě taky dostaly.

 4. Nicole napsal:

  Ta je rozkošná. Proměna je to úžasná 🙂 Ty zoubky jsou parádní!

 5. Nikky napsal:

  Je úžaná 🙂 Má krásne vlásky aj maľbu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *