Příběh o panenkách a kabelkách :-)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 13

 1. Ivana napsal:

  Krásný článek, kabelky jsou dokonalé a panenky k sežrání! 🙂

 2. BS napsal:

  krasne jsi to nafotila, moc se mi libi sladeni barev

 3. Šárka napsal:

  Ahoj Rení!
  Tak prvně doufám, že se nám co nejdříve uzdravíš. ♥
  A pak ti můžu říci, že jsi mne rozesmála, ale také jsem tu nad těmi tvými holkami slintala v jednom kuse! Jak ty je máš krásně oblečené! Jak jsi s nimi nafotila překrásný příběh! ♥♥ Jsem tu celá uvzdychaná! Miluji tvé Blythe holky! 🙂 A jak se natahovaly na kabelky, když jsi jim je zabavila! No to je boží! ♥♥ Jsou to úžasné kabelky. Naprosto dokonalá práce! 🙂 Tak si je holčičky užijte, než vám je zabaví dospěláci! ♥♥
  Rení, kurýruj se a měj se tuze hezky! ♥ Ahoj! ♥

  • Panenkománie napsal:

   Ahoj Šárko, to jsem ráda, že Tě to pobavilo a ty moje holky také děkují, jsou rády že se letos na ně dostalo a není jim zima 🙂 Začínají dlouhé zimní večery a tak mě to opět táhne k pletní.

 4. Anna napsal:

  Nádherné kabelky. A pěkné fotečky. Bylo to vtipné. Rozinka a Vioka jsou moc roztomilé.

 5. Růža napsal:

  Ty úžasné kabelky jsem obdivovala už na FB. Příběh Violky a Rozárky má šťastný konec, obě byly spokojené.:-)
  Renčo, držím palečky ať jsi brzy v pořádku.

 6. Mary napsal:

  Krásny a úsmevný článoček. Príbeh sa mi už veľmi páčil na Facebooku. 🙂 Obe Blythe dievčatá sú proste zlatíčka a správajú sa ako pravé módne maniačky. 😀 Světlanka je nesmierne šikovná, kabelky sú dokonalé, vyzerajú veľmi realisticky. Vždy jej tvorbu obdivujem.
  Krásne fotky a rýchle uzdravenie sa.;-)

  • Panenkománie napsal:

   Mary děkuji a máš pravdu s tím že vypadají jako módní maniačky :-)) ještě aby mi začaly sledovat beauty blogy a podobně, to bych s nimi už doma nevydržela 🙂

 7. Nikky napsal:

  Keď tak čítam Vaše články s čím väčším a väčším opozdením, tak si tak hovorím hlášku z jedného vtipu: píšem pomaly, lebo viem, že nevieš rýchlo čítať…každopádne, Renička, dúfam, že si už zdravá. Viem, že lístky na výstavu aj súťaž si úspešne zvládla. Bábiky sú nádherné, som veľmi šťastná, že aj vďaka tebe som mohla tento druh vidieť. Kabelky sú dokonalé, to pred Svetlankou klobúk dole.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *