Paola Reina Dolls – Cristi a Becky

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 14

 1. Růža napsal:

  Renčo, obě panenky jsou kouzelné a nedivím se, že tě okouzlily. Zrzečky mám moc ráda. Mám ve sbírce také dvě panenky od Paola Reina a to Carlu a Asiatku. Jsem moc zvědavá na tvou přemalbu, už se těším.
  Přeji ti krásné jarní dny.:-)

 2. Ivana Babakat napsal:

  Jsou krásné! Docela by mě zajímalo, jak by se vyjímala taková hlavička na BJD těle 🙂

  • Panenkománie napsal:

   No to je otázka, hlavně s barvou toho těla, nicméně už mě to také napadlo, protože ta hlavička je dokonalá, jen mi chybí ten „lepší“ pohyb nožiček a rukou.

 3. Mary napsal:

  Nádherné a roztomilé bábiky.:-) Hrdzavovlásky preferujem a ešte k tomu i s pehami. 😀 Aj mňa viac zaujala väčšia Becky. Teším na premaľbu malej Christi, tá ma roztomilé šaty a tie kárované sa mi úplne hodili k Vianociam, dobre, že si ju pri stromčeku ofotila.:-)

  • Panenkománie napsal:

   Mary, přemalba už je na blogu a ač se mi také více líbila větší, tak teď mám problém 🙂 Uvidím jestli se nepustím i do přemalby Becky 🙂 Šatičky mají celkově povedené, to se mi na nich také líbí!

 4. Michaela napsal:

  Panenky jsou hezoučké a na přemalbu se těším 🙂

 5. Nikky napsal:

  Krásne bábiky obe 🙂 Veľmi sa mi páčia 🙂 Teším sa na premaľbu 🙂

 6. Drahuse napsal:

  Dobrý den . Mám také od vás panenku Becky a zajímalo by mě co je to číslo na krku panenky 5 16 11 . Děkuji za odp.

  • Panenkománie napsal:

   Dobrý den, panenku Becky již nemám ve své sbírce, po přemalbě se přestěhovala ke kamarádce, tak si nejsem jistá zdali ji máte ode mě? Nicméně nemám jinou panenku v této velikosti, tak se nemůžu podívat, jak to číslo vypadá a zatím jsem nenašla ani jiné informace na internetu.

 7. Vlaďka napsal:

  Dobrý den,zajímalo by mě čím Původní barvu sundáváte a čím provádíte novou malbu?děkuji za odpověď

  • Panenkománie napsal:

   Dobrý den, pokud se jedná o panenky z vinylu, tak malbu lze sundat acetonem, pokud jde o jiný materiál, pak raději bezbarvým odlakovačem bez acetonu. Ohledně nových maleb, neboli faceupů, je ideální si prohlédnou videa na YouTube. Používají se akrylové barvy, suché pastely, akvarelové pastelky a to vše se fixuje matným lakem ve spreji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *