Paola Reina Dolls – Carol po přemalbě

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 14

 1. Růža napsal:

  Renčo, Carol je po přemalbě nádherná. Vybrala jsi krásnou barvu šatiček, moc jí sluší. A musím obdivovat i krásné fotografie. 🙂 Prostě to umíš.:-)

 2. Nikky napsal:

  Je prekrásna 🙂 Zelené šatočky jej neuveriteľne pristanú 🙂

 3. Kateřina napsal:

  Reni, paráda… Paola Reiny jsou úžasné panenky a ty jim dodáváš tu třešničku na dortu. Moc se Ti povedla, ráda jsem si prohlédla množství fotek a vůbec mi nevadí, že jich je tolik. Šatičky jsou také povedené, ten její obličej a kouzelné oči vynahradí i ty chybějící klouby.

 4. Anna napsal:

  Taky je chodím na web obdivovat. Jsou krásné a ještě krásnější s realistickou malbou od tebe. Mně hrozně lákají ty kloubové – líbila se mi asiatka, ale tu tam zrovna nemají; ale trochu se bojím té obrovské velikosti. Jak píšeš, kdyby ty menší byly taky kloubové, tak by to bylo super.
  PS: Šaty jsou nádherné.

  • Panenkománie napsal:

   Děkuji <3, ty kloubové jsou o fous lepší, ale Gotz panenky mají ty klouby vyřešeny ještě o fous líp 🙂 nicméně ty 60cm jsou už fakt veliké a kdyby se mi domů někam vešla, také bych ráda tu Asiatku 🙂

 5. Ivana napsal:

  Renáto, prostě nádhera. 🙂

 6. Twój talent artystyczny i Twoje dzieła zapierają dech w piersiach!
  Dziewczynka jest prześliczna!

 7. Mary napsal:

  MIlujem tieto bábiky. Sú také úžasné. Minule sme ich s mami obdivovali v jednom našom špecializovanom hračkárstve. Sú také dokonalé, ale po Tvojom zásahu sú ešte dokonalejšie a realistickejšie.:-)
  Aj ja by som si raz bábiku od Paul Reina kúpila. Len nevedela by som si vybrať len jednu. Toľko sa nám s mami páčilo. Nevadili by, že nemajú kĺby, tieto by na rozdiel od Matteliek boli len „výstavné“ na kochanie sa.
  A tie šaty od Teba sú rovnako dokonalé ako ich výrobné.:-)

 8. Cia napsal:

  Dobrý den,
  je přenádherná, dokonalá. Moc se Vám povedla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *