BJD Dolls – Chloe v novém outfitu

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 16

 1. Růža napsal:

  Chloe kostýmek krásně sedí a moc jí sluší. Kabelka i lodičky barevně hezky ladí s kostýmkem.
  Opět obdivuji bezvadné fotografie.

 2. Ivana napsal:

  Renato, zase krásné fotky. Taky miluju MNF panenky.

 3. Monika napsal:

  Krásné fotky Chloe to v kostýmku moc sluší.

 4. Šárka napsal:

  Ahoj Rení!
  No páni! To je nádherný kalhotový kostýmek! ♥♥ Chloe to nesmírně moc sluší! Ani se nedivím, že první zkouška proběhla právě na ní! ♥ K tomu ty střevíčky! ♥ Zvolila jsi krásnou kombinaci! 🙂 No a ta kabelka! ♥♥♥ Jsem nadšená! A fotečky, to je prostě pošušňáníčko! ♥♥ Měj se moc hezky! ♥♥

  • Panenkománie napsal:

   Ahoj Šárko!
   Já to doteď nechápu, že jsem si myslela, že to fakt dám nějaké Tonnerce 🙂 teda myslela jsem si to než jsem to otevřela doma v pracovně, kde mám všechny panenky:-)
   Děkuji!
   Krásné dny!

 5. Anna napsal:

  Moc jí to sluší. Barvičkama jí ten kostýmek moc sluší a byť je to kalhotový kostýmek, tak z ní dělá krásnou jemnou vílu. A ty botky jí dávají šmrnc.

  • Panenkománie napsal:

   Děkuji 🙂 původně měla na sobě princesky přeswně v té barvě, ale to prostě není ono, to k sobě nejde, tak jsem moc ráda že existují tyto resinové střevíčky.

 6. Katka napsal:

  Chloe je kouzelná! Ten kostýmek je dělaný snad přímo pro ni! Kabelka je taky parádní, krásné fotky, nemohu se vynadívat.

 7. Nikky napsal:

  Opäť nádhera 🙂 Kostým je super a tie lodičky a kabelka a samozrejme úžasné fotky 🙂

 8. Mary napsal:

  Jednoducho nádhera. Úžasný outfit na dokonalej kráske. Pripomína mi v ňom takú mladú podnikateľku.:-D Proste ten štýl mi príde taký svieži a mladistvý biznis look. 😀 Kabelka od Blacksvetlus je parádička a topánky si k nej skvelo zladila. Krásne fotky 🙂

  • Panenkománie napsal:

   Mary děkuji! <3 Občas mi ten fashion styl uteče i k těmto panenkám a mám z toho obrovskou radost, že to prostě jde 🙂 Kabelka je úžasná, miluji kabelky od Světlanky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *